SULU VANADİS 4E PROFİL - 12
SULU VANADİS 4E PROFİL - 12
SULU VANADİS 4E PROFİL - 12

SULU VANADİS 4E PROFİL - 12 (P-VAN4E-12)

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺610,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺571,06(KDV Dahil)

TEKNİK DETAYLAR ÜRÜN AÇIKLAMASINDA MEVCUT

:

 

KALINLIK: 4,76  MM

SERTLİK:63-64  HRC 

UZUNLUK:14 CM NAMLU 26,5 CM TOPLAM BOY

PİMLER:6  MM

SUYU VERİLMİŞ 4,76 MM KALINLIĞINDA VANAİDS 4 EXTRA BIÇAK PROFİLİ.

VANADİS 4E ÇELİĞİ,  65 HRC SERTLİĞİNİN YANINDA MUAAZAM AŞINMA DİRENCİ VE ESNEKLİK BİLEŞENLERİNİ BÜNYESİNDE BULUNDURAN ÇOK İYİ BİR TOZ METALÜRJİK ÇELİKTİR.

EĞE İLE ÇALIŞMAYA UYGUN DEĞİLDİR

AĞIZ AÇILMIŞ OLARAK TERCİH EDERSENİZ SİZLER SADECE SAP TAKACAKSINIZ. 

AĞZI AÇILMIŞ OLARAK İSTERSENİZ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE HAZIRLANARAK KARGOYA VERİLİR VE 240 KUM MAKİNE BİTİRİŞİ OLARAK TESLİM EDİLİR.

 

Vanadis 4 Extra çeliği, özel bir çelik türüdür. Bu çelik, vanadyum, tungsten ve molybdenum gibi özel elementler içererek, yüksek mukavemet, dayanıklılık ve hassasiyet gibi özellikler sunar. Bu özellikler nedeniyle, Vanadis 4 Extra çeliği, otomotiv, makine imalatı, silah ve bıçak imalatı ve diğer endüstriyel uygulamalar için idealdir.

Vanadis 4 Extra çeliğinin üretiminde, sürekli olarak yenilikler yapılmakta ve üretim teknolojileri geliştirilmektedir. Bu nedenle, Vanadis 4 Extra çeliği sürekli olarak mükemmeliyet arayışı içinde olan müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız.

Ayrıca, Vanadis 4 Extra çeliği, çevre dostu bir üründür ve tüm üretim sürecinde çevre kirliliği oluşmasını önlemek için önlemler alınmaktadır.

 

Son olarak, Vanadis 4 Extra çeliği, mükemmel bir performans sunarken aynı zamanda uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Bu nedenle, bu çelik türünü tercih etmeniz halinde, kaliteli bir ürün almanızın yanı sıra, maliyetlerinizi de düşürecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR