Vanax Super Clean
Vanax Super Clean

Vanax Super Clean (Van-4.2)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺1.558,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.208,39(KDV Dahil)

Vanax Super Clean

:

 

TEMİZ, DAHA TEMİZ, SUPERCLEAN

 

 

Uddeholm olarak teknoloji harikası son model çelik üretim tesislerimizde üretim yapmaktayız. Bunun yanı sıra dünyanın en modern üçüncü nesil toz metalurjik çelik üretim tesislerinden birine sahibiz. Bu teknolojiye SuperClean adını veriyoruz. SuperClean teknolojisi bıçak üreticileri için, daha keskin ve kırılmaya karşı dayanıklı bıçaklar ve mükemmel işleme-taşlama anlamına gelmektedir.

AŞINMAZ, ATMAZ, EZİLMEZ

AŞINMA DİRENCİ

Takım çeliklerinde yüksek karbür yoğunluğu aşınma dayanımı sağlar. Toz metalurjik çelikler ise geleneksel çeliklerde bulunan krom karbürlere kıyasla çok daha sert olan vanadyum karbürler içerir.

AĞIZ ATMA DAYANIMI

Ağız atma dayanımı, temiz ve homojen dağılmış bir mikro yapı ile sağlanır. Toz Metalurjik çelikte bulunan karbürler geleneksel çeliklerdeki karbürlere göre daha küçük ve küresel oldukları için mikro yapıda zayıf nokta içermez.

KESME AÇISI

Yüksek sertliğe sahip bir toz metalurjik çelik, herhangi bir ağız dönmesi riski olmaksızın küçük, dolayısıyla daha keskin bir kenar açısına göre taşlanabilir. Bu durum özellikle şef bıçakları için vazgeçilmez bir özelliktir

 

BIÇAK ÇELİĞİ DÜNYASINDA DEVRİM

Hem 3XX serisi paslanmaz çelik kadar yüksek korozyon direncine sahip, hem de vanadyum alaşımlı toz metalurjik çelikler gibi aşınma direnci ve ağız atma dayanımı yüksek bir toz metalurjik çelik desek? Bıçak meraklıları için gerçekleşecek bir rüya gibi görünüyor. Uddeholm Vanax'ta bunu, mikroyapıda bulunan krom miktarını optimize etmek için yapıda bulunan karbonun çoğunu azot ile değiştirerek gerçekleştirdik. Azot, son derece küçük (<1 µm) ve sert olan vanadyum nitrürler oluşturarak aşınma dayanımı, atma dayanımı, işlenebilirlik ve tokluğun mükemmel kombinasyonunu sağlıyor. Mükemmel korozyon dayanımı ve tokluğu ile Uddeholm Vanax, bugün piyasadaki en yenilikçi toz metalurjik bıçak çeliğidir. Su altı taktik bıçakları gibi, aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklılık gereken en zorlu uygulamalarda bile mükemmel sonuçlar sunar.

  • +Mükemmel paslanma direnci
  • +Mükemmel keskinlik performansı
  • +Çok iyi namlu ve ağız dayanımı
  • +Çok iyi aşınma direnci
  • +Çok yüksek tokluk
  • +Dünyanın en yeni ve paslanma direnci en yüksek toz metal çeliği

 

 

 

Teknik Bilgiler

Ölçüler: Lütfen "Lama Ölçüsü" kutucuğundan seçiniz.

Isıl İşlem Prosesi: Östenizit

Çelik Sınıfı: Paslanmaz(Toz Metalurjik)

Menşei: İsveç

Çalışma Tekniği: Aşındırma, çürütme(bant zımpara, eğe, matkap vb.) Dövülemez

Maximum Sertlik(Hrc): 60

Bıçak İçin İdeal Sertlik(Hrc): 55-60

Aşınma Dayanımı: 1010

Krozyon Dayanımı: 10/10

 

 

Keskinlik Kapasitesi: 10/10

Vanax çeliği, bıçak yapımı için en üst düzey malzemelerden biridir. Bu çelik türü, yüksek mukavemet, yüksek esneklik ve yüksek korozyon dayanımı gibi özelliklere sahiptir. Vanax çeliği yapılmış bıçaklar, profesyonel mutfaklar ve outdoor aktiviteler için özellikle uygundur.

Vanax çeliği, keskin bir kenara sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda dayanıklıdır ve korozyona karşı dirençlidir. Bu nedenle, vanax çeliği yapılmış bıçaklar, deniz ortamında veya nemli ortamlarda kullanım için idealdir.

Bizim vanax çeliği yapılmış bıçaklarımız, profesyonel kullanıcılar ve outdoor meraklıları için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, bizim bıçaklarımız, titiz bir işçilik ve dikkatli bir tasarım ile yapılmıştır, bu nedenle kullanıcıların beklentilerini karşılamak için en yüksek kalite standartlarını karşılar.

 

Vanax çeliği yapılmış bıçaklar, maliyeti yüksek olsa da, kullanıcılar için mükemmel bir performans sunar ve uzun ömürlüdür. Bizim bıçaklarımız, kullanıcıların her türlü gereksinimini karşılamak için tasarlanmıştır ve biz, kullanıcıların memnuniyeti için elimizden geleni yapacağız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR